facebook twitter
ua ru ru
Інформаційно-довідковий центр:
050
067
432 77 07
пн-пт: 08:00 - 20:00; сб: 09:00 - 16:00
help

* Заповніть заявку і наш оператор
 зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

Пошук...
  Інші сторінки:
   На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено.
   Новини
   Урочисте підписання Угоди про співпрацю та обопільно вигідну підтримку між ФК «Карпати» та ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес» відбулося після вдалої гри команди проти маріупольського «Іллічівця» 19 жовтня 2014 року. 

   Цю перемогу команда «Карпат» і керівництво клубу відсвяткували разом з командою працівників «Міст Експресу» у невимушеній атмосфері ресторану «Грушевський». Спершу відбулася офіційна церемонія представлення сторін, в якій взяли участь генеральний директор ФК «Карпати» Ігор Дедишин, головний наставник команди Ігор Йовічевіч та Президент холдингу «Міст Груп» Ростислав Кісіль. Останній побажав гравцям розділити бізнесовий фарт його підприємства у спорті, перемагаючи суперників на полі і сторони підписали угоду про співпрацю до кінця сезону 2014/2015 років. Водночас, під час подальшого брифінгу і Ростилав Кісіль ,і Ігор Дедишин заявили, що сподіваються далі тісно співпрацювати і після завершення цього сезону, а слава львівського футболу лише зростатиме завдяки плідному співробітництву.

   Наступні кілька годин і представники ФК «Карпати», і команда «ТД Міст Експрес» провели у неформальному спілкуванні: тренер клубу одягнув нових партнерів та навіть їх дітей в іменні ігрові футболки команди, а далі всіх розважали різноманітні футбольні вікторини з призами та приємність спілкування після бажаної перемоги улюбленої команди.

   «Торговий Дім «Міст Експрес» вірить у подальші здобутки «Карпат» і сподівається разом з командою та її вболівальниками тішитися майбутнім іграми – пліч-о-пліч прямуючи вперед до звитяг.


   Архів новин


    
    
        Введіть номер декларації:
    
    
    
    
        Введіть номер декларації:
    
    
    
    
        Введіть номер декларації:
    
    
    
    
        Введіть номер замовлення:
    
    
    
    
        Введіть номер замовлення:
    
    
    
    
        Введіть номер декларації:
    
    
    
    
        Введіть номер декларації:
    
    
    
    
        Введіть номер декларації:
    
    

   © 2009-2018 "Міст Експрес". Служба доставки. Всі права застережені.
   online chat