facebook twitter
ua ru ru
Інформаційно-довідковий центр:
050
067
432 77 07
пн-пт: 08:00 - 20:00; сб: 09:00 - 16:00
help

* Заповніть заявку і наш оператор
 зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

Пошук...
  Інші сторінки:
   На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено.
   Міст Експрес сьогодні

   Представництва компанії «Торговий Дім «Міст Експрес» розташовані в усіх обласних центрах та найбільших містах України, що дає можливість поширити сервіс компанії на всю територію держави, включаючи малонаселені та важкодоступні райони. Компанія   обов’язково  страхує вантажі від пошкодження та втрати протягом усього перевезення.  Магістральна мережа компанії дозволяє сполучити різні представництва протягом 24 – 48 годин. Щодня більше 300 автомобілів різного формату виїжджає на маршрути магістральних сполучень та кінцевої доставки. З 2011 році автопарк компанії повністю оновлено новими сучасними автомобілями для здійснення магістрального сполучення та адресної доставки.

   Загальна кількість працівників, які забезпечують ефективну діяльність системи, становить більше  1500 осіб.

   Компанія «Торговий Дім «Міст Експрес» пропонує своїм клієнтам ефективні рішення щодо  організації транспортної логістики дрібних партій відправлень. Термінали компанії «Торговий Дім «Міст Експрес» можуть розташуватися безпосередньо у клієнта і працювати цілодобово, забезпечуючи сортування, маркування і відправку партій товару. Широка географія сервісу, ефективна робота з дрібними відправленнями, практика стягнення післяплати дозволяють клієнтам забезпечити ефективну комерційну діяльність у національному масштабі. Серед партнерів компанії – багато світових та українських  брендів у галузі електроніки, косметики, парфумерії, а також інтернет-магазини, телекрамниці тощо.

   У структурі компанії «Торговий Дім «Міст-Експрес» ефективно працює довідково-інформаційний центр (сall-centre),який надає повний комплекс інформаційного обслуговування клієнтів з питань доставки та відправлення вантажів по всій Україні, співпрацює з Агентами та Партнерами за кордоном.  Зв`язатись з сall-centre можна як потелефону гарячої лінії 050 432 77 07 и 067 432 77 07, так і в режимі он-лайн переписки. Основні завдання центру: прийом замовлень на забір вантажу, повідомлення  клієнта про доставку вантажу, узгодження часу і місця доставки, найбільш зручних для клієнта, вивчення потреб клієнтів для подальшого вдосконалення послуг компанії, прийом пропозицій і т.д.

   Компанія «Торговий Дім «Міст-Експрес» продовжує реалізовувати в Україні проект -«Пряма поштова доставка» або т.зв.mailing це доставка листів/пакетів вагою до 1 кг безпосередньо до рук отримувача або до поштової скриньки. Дана послуга використовується при необхідності масової розсилкирекламної та друкованої продукції.

   Наявність в групі компаній «Росан» власної ІТ – структури«Росан - Інформаційні Технології» є запорукою втілення найновіших технологічних рішень, постійної модернізації та вдосконалення програмно-технічних засобів, надійності та серйозності намірів компанії по відношенню до своїх клієнтів. Система управління інформаційними ресурсами підприємства дозволяє ефективно реагувати на актуальні запити бізнесу відповідно до конкурентного середовища. «РОСАН-ІТ» є розробником унікального програмного забезпечення, яке дозволяє відстежувати рух вантажів протягом усього циклу доставки від відправника до адресата, а також приймати ефективні рішення для автоматизації логістичних процесів і обробки даних на усіх підприємствах Групи «РОСАН». Використання відкритих стандартів та форматів обміну даними і веб-інтерфейсів гарантує можливість надання необхідного формату інформації для кожного з партнерів, забезпечує цілодобову доступність інформації з будь якої точки світу.

   На сьогодні компанія «Торговий Дім «Міст-Експрес»  має найкраще програмне забезпечення для логістикина ринку України. Це було підтверджено також нашими закордоними партнерами.   2015.05.21 - Нові АПТ у Кіровоградській області

   2015.05.21 - Нові відділення компанії у регіонах України

   2015.05.21 - Нові АПТ на Одещині

   2015.05.20 - Нові АПТ у Волинській області

   2015.05.20 - Нові АПТ на Житомирщині і Рівненщині

   2015.05.20 - Нові АПТ у Хмельницькій області

   2015.05.18 - Тимчасова призупинка роботи відділення у Павлограді (вул.Горького,166)

   2015.05.18 - Нові відділення компанії на Київщині, Вінничині і Житомирщині

   2015.05.15 - Зміна адреси головного представництва компанії у Хмельницькому

   2015.05.13 - Відстеження руху посилок за допомогою СМС

   2015.05.12 - Нове відділення компанії у Ізмаїлі

   2015.05.12 - Тимчасова призупинка роботи відділення у Берегово

   2015.05.08 - Нове відділення компанії у Хмельницькому

   2015.05.06 - Нове відділення компанії у Львові

   2015.05.06 - Організація роботи відділень компанії у першій декаді травня!

   2015.05.05 - Нові відділення компанії у регіонах України

   2015.05.05 - Тимчасова призупинка роботи відділення у Миколаєві (вул.Космонавтів,81/2)


   Архів новин
    
    
        Введіть номер декларації:
    
    
    
    
        Введіть номер декларації:
    
    
    
    
        Введіть номер декларації:
    
    
    
    
        Введіть номер замовлення:
    
    
    
    
        Введіть номер замовлення:
    
    
    
    
        Введіть номер декларації:
    
    
    
    
        Введіть номер декларації:
    
    
    
    
        Введіть номер декларації:
    
    

   © 2009-2018 "Міст Експрес". Служба доставки. Всі права застережені.
   online chat